foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

OBEC MARKVARTICE

obec, kde se dobře žije!

NEPŘEHLEDNĚTE

MOBILNÍ ROZHLAS MARKVARTICE

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - OBEC MARKVARTICE

YOUTUBE KANÁL

youtube kanál obce markvartice

WEBKAMERY OBCE

ODSTÁVKY ELEKTŘINY

NAPLÁNUJ SI VÝLET

MAPOVÝ PORTÁL

PANORAMA OBCE

Kalendář událostí

únor,
2022
únor 2022
pon úte stř čtv pát sob ned
31 1 Tuesday, 1 February 2022 2 Wednesday, 2 February 2022 3 Thursday, 3 February 2022 4 Friday, 4 February 2022 5 Saturday, 5 February 2022 6 Sunday, 6 February 2022
7 Monday, 7 February 2022 8 Tuesday, 8 February 2022 9 Wednesday, 9 February 2022 10 Thursday, 10 February 2022 11 Friday, 11 February 2022 12 Saturday, 12 February 2022 13 Sunday, 13 February 2022
14 Monday, 14 February 2022 15 Tuesday, 15 February 2022 16 Wednesday, 16 February 2022 17 Thursday, 17 February 2022 18 Friday, 18 February 2022 19 Saturday, 19 February 2022 20 Sunday, 20 February 2022
21 Monday, 21 February 2022 22 Tuesday, 22 February 2022 23 Wednesday, 23 February 2022 24 Thursday, 24 February 2022 25 Friday, 25 February 2022 26 Saturday, 26 February 2022 27 Sunday, 27 February 2022
28 Monday, 28 February 2022 1 2 3 4 5 6
Ukázat události ze všech kategorií


NEJBLIŽŠÍ AKCE

17. srpen 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
17. srpen 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
21. srpen 2022 - neděle
19:00 -
Power Yoga s Veronikou
23. srpen 2022 - úterý
09:00 - 11:00
Dětský klub
24. srpen 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
24. srpen 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
25. srpen 2022 - čtvrtek
16:00 - 18:00
Dětský klub
24. srpen 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
24. srpen 2022 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
28. srpen 2022 - neděle
19:00 -
Power Yoga s Veronikou

AKCE V OKOLÍ

Žádné události

HISTORIE, TURISTIKA...

PARTNEŘI OBCE

MAS LABSKÉ SKÁLY
regiony sobe

STATISTIKA

TOPlist