foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

OBEC MARKVARTICE

obec, kde se dobře žije!

NEPŘEHLEDNĚTE

MOBILNÍ ROZHLAS MARKVARTICE

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA - OBEC MARKVARTICE

YOUTUBE KANÁL

youtube kanál obce markvartice

WEBKAMERY OBCE

NAPLÁNUJ SI VÝLET

MAPOVÝ PORTÁL

PANORAMA OBCE

Kalendář událostí

listopad,
2020
listopad 2020
pon úte stř čtv pát sob ned
26 27 28 29 30 31 1 Sunday, 1 November 2020
2 Monday, 2 November 2020 3 Tuesday, 3 November 2020 4 Wednesday, 4 November 2020 5 Thursday, 5 November 2020 6 Friday, 6 November 2020 7 Saturday, 7 November 2020 8 Sunday, 8 November 2020
9 Monday, 9 November 2020 10 Tuesday, 10 November 2020 11 Wednesday, 11 November 2020 12 Thursday, 12 November 2020 13 Friday, 13 November 2020 14 Saturday, 14 November 2020 15 Sunday, 15 November 2020
16 Monday, 16 November 2020 17 Tuesday, 17 November 2020 18 Wednesday, 18 November 2020 19 Thursday, 19 November 2020 20 Friday, 20 November 2020 21 Saturday, 21 November 2020 22 Sunday, 22 November 2020
23 Monday, 23 November 2020 24 Tuesday, 24 November 2020 25 Wednesday, 25 November 2020 26 Thursday, 26 November 2020 27 Friday, 27 November 2020 28 Saturday, 28 November 2020 29 Sunday, 29 November 2020
30 Monday, 30 November 2020 1 2 3 4 5 6
Ukázat události ze všech kategorií


NEJBLIŽŠÍ AKCE

20. leden 2021 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
21. leden 2021 - čtvrtek
16:00 - 18:00
Dětský klub
20. leden 2021 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
20. leden 2021 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
24. leden 2021 - neděle
19:00 -
Power Yoga s Veronikou
26. leden 2021 - úterý
09:00 - 11:00
Dětský klub
27. leden 2021 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
27. leden 2021 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou
28. leden 2021 - čtvrtek
16:00 - 18:00
Dětský klub
27. leden 2021 - středa
16:00 - 17:00
Angličtina hrou

AKCE V OKOLÍ

Žádné události

HISTORIE, TURISTIKA...

PARTNEŘI OBCE

MAS LABSKÉ SKÁLY
regiony sobe

STATISTIKA

TOPlist