1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

OBEC MARKVARTICE

... malebná obec ležící v údolí říčky Bystrá, která je pro svou polohu vhodným výchozím bodem pro výlety do Českého Švýcarska a Lužických hor. Obec je součástí svazku obcí Benešovska. Navštivte Markvartice.

Vítejte v Markvarticích na Děčínsku

NOVINKY

Na jaře 2016 členové spolku Triangl vyrobili a v blízkém okolí instalovali několik bytelných dřevěných laviček, na kterých si mohli kolemjdoucí  i cyklisté chvíli posedět a pokochat se krásným okolím naší vesnice. Dřevo i nátěrové hmoty platila obec, takže se jednalo o součást obecního majetku. Lavičky byly opakovaně přetřeny kvalitním lakem, okolí členové Trianglu  pravidelně udržují. Těžko si lze představit, že někomu může tato činnost a volně postavené lavičky vadit. Dnes jsme zjistili, že byla ukradena lavička při cestě do sedla mezi Veselkou a Vysokým lesem (včera tam byla). Vzhledem k její hmotnosti ji neznámý zloděj musel odvézt - autem nebo traktorem. Proč to někdo udělal, to normální člověk zdravým rozumem nepochopí. Pokud někdo uvidíte lavičku podobnou té na fotografiích nebo pokud jste někdo viděl její "odvoz", dejte vědět osobně nebo na infolinku  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Děkujeme.

Pondělí, 24 Duben 2017 17:07

Informace - uzavírka

Dne 2.5.2017 se bude provádět překop místní komunikace u  č. p. 423 ( Habeltovi ). Komunikace směrem na Veselíčko bude celý den neprůjezdná. Děkujeme za pochopení.

Obecní úřad Markvartice v souladu s ustanovením § 93 odst. 1 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), v platném znění, informuje o konání zasedání Zastupitelstva obce Markvartice. Datum, čas a místo konání: čtvrtek 20. 4. 2017 od 18 hodin, kabiny ve sportovním areálu. Program zasedání naleznete na úřední desce.

Základní škola a Mateřská škola Markvartice příspěvková organizace, tel: 412 585 473, 412 585 474, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript oznamuje: ZÁPIS DO 1. TŘÍDY, který se koná ve středu 19. dubna 2017 od 13:00 do 16:00 hodin v budOvě 1. stupně ZŠ Markvartice. Těšíme se na Vás! Pedagogický sbor ZŠ a MŠ Markvartice Podle § 36 odst. 3 Školského zákona je pro vznik povinnosti začít školní docházku rozhodující věk dítěte. Zahájení povinné školní docházky ve školním roce 2017/2018 se týká těch dětí, které nejpozději 31. 8. 2017 dovrší šestý rok věku. Zákonní zástupci těchto dětí jsou povinni dostavit se s dítětem k zápisu. Nezapomeňte na rodný list dítěte a vyplněnou žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání.
Pátek, 17 Březen 2017 06:16

Nabídka brigády nebo zaměstnání

Výzkumná marketingová agentura STEMMARK, a.s. hledá nové tazatele. Veškeré informace naleznete v příloze.

OBEC MARKVARTICE

WEBKAMERY OBCE

webcamera_markvartice

NAHLÁŠENÍ ZÁVADY

NAHLÁŠENÍ ZÁVADY

MAPOVÝ PORTÁL

MAPOVÝ PORTÁL

STATISTIKA

TOPlist