1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

OBEC MARKVARTICE

... malebná obec ležící v údolí říčky Bystrá, která je pro svou polohu vhodným výchozím bodem pro výlety do Českého Švýcarska a Lužických hor. Obec je součástí svazku obcí Benešovska. Navštivte Markvartice.

Vítejte v Markvarticích na Děčínsku

NOVINKY
Pátek, 18 Listopad 2016 14:42

Pozvánka - Vánoční jarmark

Obec Markvartice, Základní škola Markvartice, Školní klub Kotva, Český svaz žen Markvartice a Pavlína Kunteová Vás srdečně zvou ve čtvrtek 24. listopadu 2016 na vánoční jarmark (areál fotbalového hřiště). Těšit se můžete na rozsvícení stromečku, tvořivé dílničky a vázání adventních věnců (sál Obecního domu). Začátek celé akce odstartuje přesně v 17:00 rozsvícením stromku. K poslechu zahrají děti z hudebního kroužku ZŠ a hudební skupina Garance. Zakoupit si můžete: ozdoby a dekorace, keramiku, svícny, šperky, trička, cukroví a perníčky, adventní věnce a spoustu dalších výrobků…Občerstvení zajištěno.

Obecní úřad Markvartice v souladu s ustanovením § 93 odst. 1 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), v platném znění, informuje o konání zasedání Zastupitelstva obce Markvartice. Datum, čas a místo konání: úterý 22. 11. 2016 od 18 hodin, kabiny ve sportovním areálu. Program zasedání naleznete na úřední desce.

Úterý, 08 Listopad 2016 15:58

Pozvánka - ČSŽ - Taneční zábava

Český svaz žen Markvartice Vás srdečně zve na taneční zábavu, která se uskuteční dne 12. listopadu 2016 od 20 hodin na sále Obecního domu. K tanci a poslechu hraje kapela "Pavel & Renata". Těšit se mimo jiné můžete na bohatou tombolu a XXL překvapení.... Vstupné: v předprodeji 50,- Kč (více informací na tel. 737 113 773), na místě 80,- Kč.

Veškeré informace naleznete v příloze této zprávy.

OBEC MARKVARTICE

WEBKAMERY OBCE

webcamera_markvartice

NAHLÁŠENÍ ZÁVADY

NAHLÁŠENÍ ZÁVADY

MAPOVÝ PORTÁL

MAPOVÝ PORTÁL

STATISTIKA

TOPlist