1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

OBEC MARKVARTICE

... malebná obec ležící v údolí říčky Bystrá, která je pro svou polohu vhodným výchozím bodem pro výlety do Českého Švýcarska a Lužických hor. Obec je součástí svazku obcí Benešovska. Navštivte Markvartice.

Vítejte v Markvarticích na Děčínsku

NOVINKY

Z důvodu stavby Vilsnické spojky bude dne 8.1.2017 ve 12 hodin na rok a půl uzavřen podjezd Pětimostí v centru města. Začne tak platit odklon nákladních vozidel nad 12t a naprostá změna dopravní situace ve městě. Veškeré informace týkající se stavby, dopravního omezení, objízdných tras, omezení parkování a autobusové dopravy naleznete na webových stánkách města Děčín http://mmdecin.cz/vilsnicka-spojka.

Úterý, 03 Leden 2017 19:33

Hlasování pro žáky ZŠ Markvartice

Dovolujeme si Vás tímto požádat o podporu v podobě hlasování pro práci žáků naší ZŠ pod názvem Srdce pro záchranu života na http://srdce.age-management.cz/soutezni-prace-2016 - text je autentický, jméno žáka na přání rodičů změněno. Pošlete, prosím, tuto prosbu dál prostřednictvím rodinných příslušníků, spolupracovníků, známých, přátel.......
Za Váš čas, vstřícnost a ochotu děkujeme.

Srdečně Vás zveme na společné silvestrovské veselí v kabinách u hřiště dne 31. prosince 2016 od 19 hodin. Přijďte se pobavit a zazpívat si karaoke. Stejně jako v loňském a předloňském roce Vám na přání zahraje "Gorilla na výjezdu aneb hraje DJ Kachna". Po půlnoci bude tradiční ohňostroj. Točené pivo, alkoholické a nealkoholické nápoje zajištěny, ale můžete si donést vlastní. Občerstvení si přineste dle vlastní chuti. Vstup zdarma.

Občanský spolek Triangl Markvartice z.s. zve nejen markvartické obyvatele na silvestrovské setkání u trianglu. Ve Vysokém lese 31. prosince 2016. Sraz ve 13:00 u dřevěného rozcestníku.  Občerstvení  na místě je možné si opéci buřty, slaninu ap. (vlastní).

OBEC MARKVARTICE

WEBKAMERY OBCE

webcamera_markvartice

NAHLÁŠENÍ ZÁVADY

NAHLÁŠENÍ ZÁVADY

MAPOVÝ PORTÁL

MAPOVÝ PORTÁL

STATISTIKA

TOPlist